UA EN

За підтримки народного депутата бобринецькі школярі побували на екскурсії у Верховній Раді

Близько тридцяти школярів із Бобринця за сприяння народного депутата України Станіслава Березкіна відвідали Київ та побували на екскурсії у Верховній Раді.
Комфортабельний автобус швидко доставив школярів у столицю. Діти прогулялися Маріїнським парком, Майданом Незалежності, Національним меморіальним комплексом Героїв Небесної Сотні. Там учні вшанували пам’ять загиблих, зокрема земляка з Бобринця Віктора Чміленка, який загинув рятуючи побратима.

Головною ж родзинкою поїздки стала екскурсія Верховною Радою України. Учнів ознайомили з історією будинку парламенту, особливостями його архітектури та роботою депутатів у сесійній залі.
У кулуарах на другому поверсі значну цікавість у дітей викликала картина Олексія Кулакова “Державотворення” – грандіозне полотно, на якому показана історія становлення України в ключових постатях. На картині зображений знаковий момент, коли 24 серпня 1991 року з присутніх в залі 362 депутатів 350 проголосували за незалежність України, а після того голосування група нардепів занесла до зали великий прапор України і накрила ним трибуну. Наразі цей прапор є національною реліквією і також отримав своє чільне місце у стінах парламенту.
Після закінчення екскурсії делегація з Бобринця пообідала у буфеті Верховної Ради та отримала солодкі подарунки від народного депутата Станіслава Березкіна.

“На День міста до нас приїжджав Станіслав Березкін, який високо оцінив виступ дівчат-барабанщиць і саме тоді запросив їх на екскурсію в Київ. Висловлюємо йому подяку за таку чудову організацію і насичену корисну поїздку. Враження лише найкращі. Вразила архітектура парламенту, оздоблення приміщень, екскурсовод, від якої діти залишилися в захваті. Вони навіть не очікували, що все буде настільки класно”, – передає враження школярів керівниця гуртка КЗ “Центр дитячої та юнацької творчості” Бобринецької міськради Наталія Телих.

 

За матеріалами сайту Перша електронна