UA EN

Як у філармонії стартував новий концертний сезон

Днями відбулося відкриття 74-го концертного сезону Кіровоградської обласної філармонії. Під час гала-концерту “Осінній Дивертисмент” із новою програмою виступили як уже знайомі публіці артисти філармонії, так і нові колективи. Повний аншлаг і емоційні виступи – саме так пройшло цьогорічне відкриття нового сезону.

Кропивничани та гості міста зібралися в обласній філармонії з нагоди відкриття 74-го концертного сезону, який пройшов у вигляді гала-концерту “Осінній Дивертисмент”. На глядачів чекала різноманітна програма: танці від академічного театру музики, пісні та танцю “Зоряни”, мелодії від камерного оркестру “Концертіно” та інструментального ансамблю “Єлисавет-ретро”, оперний спів від лауреата міжнародних конкурсів Олександра Безая та спів Тетяни Яковенко, Артема Гасленко, Ярослава Страшного та інших. Окрім того, цього року команда обласної філармонії поповнилася вокальним тріо “Дежавю”, які також виступили на гала-концерті.
Директор Кіровоградської обласної філармоніїї Микола Кравченко каже, що деякі артисти тільки вночі повернулися з концертів в інших містах, але у день відкриття змогли виступити на сцені:

“Для нас концерт – це робота, яка повинна робитися на духовному рівні. І цей духовний підйом та енергетику дає зал. Сьогодні був чудовий глядач, повний аншлаг. На рідній сцені виступати завжди дуже відповідально, але й дуже комфортно. Знаєте, тільки уночі повернулися 2 колективи: “Єлисавет-ретро” з Київської області та “Зоряни” з Олександрії. Але, як-то кажуть “по артистам і не скажеш”. Тому що підтримка залу – надзвичайно важлива, це надпотужна енергетика, яка дає сили”.

Також директор філармонії зазначив, що одним із меценатів, який протягом багатьох років опікується філармонією, став народний депутат України Станіслав Березкін. Микола Кравченко подякував депутату за благодійність і презентований з нагоди відкриття концертного сезону шикарний кошик з квітами.
“У вівторок у “Єлисавет-ретро” було одразу 2 концерта за день: дитячий та дорослий. Людей було багато, тобто Київ і область прийняли нас дуже добре. Уже після концерту ми перепочили буквально пів години та їхали додому у Кропивницький. Тільки о пів на четверту приїхали, а вже зранку на репетицію”, – додає заступник директора філармонії Богдан Швець.

За матеріалами Перша електронна