Напередодні Дня медика Вільшанська центральна районна лікарня отримала від благодійного фонду Станіслава Березкіна “Добротвір” набір хірургічних інструментів та апарати вимірювання тиску для кожного відділення закладу.

“Із нагоди свята бажаю вам професійної наснаги та здобутків”, – звернувся до медичних працівників заступник голови Вільшанської райради Олександр Михайлов. – Хочу, щоб ваша самовіддана праця завжди відгукувалася подяками від пацієнтів і всі ви мали гідні умови роботи та зарплати.

Олександр Михайлов додав, що поки медична реформа триває, районний бюджет шукає додаткові можливості підтримки цієї сфери від меценатів.

“Ми багато куди звертаємося за допомогою. Зокрема, нас почув народний депутат Станіслав Березкін. Саме за його поданням Вільшанську медичну галузь включили до Програми соціально-економічного розвитку України в частині придбання медичного обладнання. На сьогодні ми чекаємо виділення коштів Кабміном, а поки щиро дякуємо його фонду за надані інструменти”.
Представник благодійного фонду “Добротвір” Геннадій Солдецький передав медикам набір хірургічного інструментарію для операційної, яких катастрофічно не вистачало в лікарні, та апарати вимірювання тиску для кожного відділення закладу.

За матеріалами сайту Перша електронна