12 лютого, у Знам’янці відбувся чемпіонат із військово-спортивних багатоборств серед вихованців навчальних закладів військово-патріотичних клубів та об’єднань міста і району, присвяченого 29-річниці виведення військ із Афганістану.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Діти змагалися у стрільбі з пневматичної гвинтівки, розбирали і складали автомат, а також намагалися перевершити один одного у швидкості спорядження магазину патронами. Свої вміння демонстрували як хлопці, так і дівчата. Також для молоді показали різноманітні військові відеоуроки. По закінченню чемпіонату переможці отримали нагороди, а усіх учасників нагодували кулішем, приготованим на вогнищі.

Під час відкриття змагань представники народного депутата України Станіслава Березкіна вручили грамоту Верховної Ради України “За заслуги перед Українським народом” директору Знам’янського міського спортивно-технічного клубу Товариства Сприяння Обороні України Володимиру Колебіденку.

Також із нагоди 29-річниці виведення військ, представники Української Спілки ветеранів Афганістану у Кіровоградській області подарували Товариству дві пневматичні гвинтівки.

Як у Знам’янці відбувся чемпіонат із військово-спортивних багатоборств дивіться у фоторепортажі Першої електронної газети.