Днями в студентському клубі в Компаніївці відбулася лялькова вистава «Хто у лісі найспритніший», після якої дітлахи отримали подарунки від благодійного фонду “Добротвір”.

Уже доброю традицією в селищі перед новорічними святами стало проведення різноманітних масових заходів для дітей. І одними з найулюбленіших, такими, що особливо тепло сприймаються дітьми, є лялькові вистави.

“Діти початкових класів шкіл Компаніївської селищної ОТГ мали можливість відчути казкову атмосферу, яка панувала під час усього театралізованого дійства. Після вистави всім дітям вручили новорічні подарунки. Діти отримали багато позитивних емоцій. Дякуємо нашому депутату Станіславу Березкіну за святкову програму та подарунки для дітей”, – пишуть на сайті селищної ради Компаніївки.

19 грудня благодійна акція під назвою «Святий Миколай іде до дітей» відбулася у Бобринці. Окрім того, в обласному театрі ляльок для кропивницьких школярів показали виставу “Айболить та Бармалей”. По закінченню дійства на малечу чекали солодкі подарунки від благодійного фонду Станіслава Березкіна “Добротвір”. П’ятий рік поспіль до новорічних свят діти отримують подарунки у рамках акції “Святий Миколай іде до дітей”, ініційованої народним депутатом України.