UA EN

У Кіровограді презентували календар, кошти від розповсюдження якого передадуть дітям героїв-кіровоградців, загиблих на Сході України (ФОТО)

В Кіровоградській обласній філармонії відбулася презентація народного календаря «Заквітчана пісня». Цей календар – благодійний. Усі кошти зібрані від його розповсюдження будуть передані дітям з родин героїв-кіровоградців, які загинули на Сході України. Видання є ідеєю та ініціативою народного депутата України Станіслава Березкіна. Унікальність цього календаря полягає в тому, що на ньому не виставлено певної грошової ціни: купуючи його, кожен заплатить довільну суму – в міру своїх фінансових можливостей та бажання допомогти дітям-сиротам.

«Звертаюся до всіх і прошу розділити з родинами загиблих і радість, і горе, і відповідальність за долю дітей», – сказав у вступному слові до календаря народний депутат України Станіслав Березкін.

Календар оформлено роботами відомої кіровоградської художниці, Заслуженого майстра народної творчості Лариси Зоріної. «Я дуже сподіваюсь, що мої картини, представлені у календарі, принесуть надію та допоможуть зібрати кошти для діток, які залишилися сиротами», – сказала художниця на презентації календаря.