19 грудня у Бобринці відбулася благодійна акція під назвою «Святий Миколай іде до дітей», яку п’ять років тому започаткував народний депутат України Станіслав Березкін.

Для дітей з прийомних родин влаштували святковий концерт, де вручили солодкі подарунки. Гарний настрій та позитивні емоції подарували місцеві артисти.

А представник благодійного фонду «Добротвір» Геннадій Солдецький передав вітання від народного депутата Станіслава Березкіна та побажання миру, здійснення усіх мрій та задумів.

Маленькі вихованці Бобринецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату теж не залишилися без уваги і отримали солодкі сюрпризи від «Добротвору».

19 грудня в обласному театрі ляльок для кропивницьких школярів показали виставу “Айболить та Бармалей”. По закінченню дійства на малечу чекали солодкі подарунки від благодійного фонду Станіслава Березкіна “Добротвір”. П’ятий рік поспіль до новорічних свят діти отримують подарунки у рамках акції “Святий Миколай іде до дітей”, ініційованої народним депутатом України.