UA EN

Телепроект «Як поводитися в екстремальних ситуаціях»

Народний депутат України Станіслав Березкін виступив автором ідеї створення циклу з 5 інформаційно-освітніх відеороликів для населення на випадки екстремальних ситуацій. Він також підтримав фінансово зйомки та монтаж.
Громадська організація «Спільна дія» стала партнером та реалізувала цей проект.

Сюжети роликів підготовлено та відзнято у співпраці з Управліннями СБУ, ДСНС, УМВС України в Кіровоградській області, Антитерористичним центром при УСБУ в області, Кіровоградським обласним військовим комісаріатом, управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кіровоградської міської ради. Акторами стали молоді волонтери ГО «Спільна дія».

«Вся Україна і наша Кіровоградщина переживає нелегкі часи. Мусимо пройти через цей період – і тому маємо бути готовими до всього. Ми створили цикл роликів, щоб дати деякі загальні, але цінні поради людям, які змушені жити в умовах постійного напруження і неспокою. Будемо сподіватися, що розвиток подій на Сході держави не повториться на теренах Кіровоградщини, але в житті краще бути готовим до всього», – зазначив народний депутат Станіслав Березкін.

Цикл складає короткі ролики, що в популярній формі розкривають такі теми:

Неспокійні часи: найперші поради

Якщо Ви опинилися в центрі масових заворушень

Захист від терактів

Якщо Вас взяли в заручники

Як діяти під час обстрілу