Днями до діток із прийомних родин та будинків сімейного типу Кіровоградського району завітав Святий Миколай – дітлахи отримали новорічні солодощі від благодійного фонду Станіслава Березкіна “Добротвір”.

Для дітей влаштували святковий концерт, де вручили солодкі подарунки. А представник благодійного фонду «Добротвір» Геннадій Солдецький передав вітання від народного депутата Станіслава Березкіна та побажання миру, здійснення усіх мрій та задумів.

Нагадаємо, 19 грудня благодійна акція під назвою «Святий Миколай іде до дітей» відбулася у Бобринці. Окрім того, в обласному театрі ляльок для кропивницьких школярів показали виставу “Айболить та Бармалей”. По закінченню дійства на малечу чекали солодкі подарунки від благодійного фонду Станіслава Березкіна “Добротвір”. П’ятий рік поспіль до новорічних свят діти отримують подарунки у рамках акції “Святий Миколай іде до дітей”, ініційованої народним депутатом України. Окрім того, в студентському клубі в Компаніївці відбулася лялькова вистава «Хто у лісі найспритніший», після якої дітлахи отримали подарунки від благодійного фонду “Добротвір”.