UA EN

Повторний Депутатський запит щодо збільшення з 2016 року розміру винагороди спортсменам-інвалідам до розмірів винагород спортсменам України чемпіонам і призерам Олімпійських ігор

Народний депутат України Станіслав Березкін повторно звернувся до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана із депутатським запитом щодо збільшення з 2016 року розміру винагороди спортсменам-інвалідам до розмірів винагород спортсменам України — чемпіонам і призерам Олімпійських ігор

Зокрема у депутатському запиті говориться:

Постановою Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 367 «Деякі питання заохочення спортсменів-інвалідів України — чемпіонів, призерів Паралімпійських і Дефлімпійських ігор та їх тренерів і внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2008 р. № 704» передбачено поетапне збільшення розмірів винагород і лише з 2018 року прирівняти ці винагороди до розмірів винагород спортсменам України — чемпіонам і призерам Олімпійських ігор.

Через те, що ця категорія спортсменів має фізіологічні обмеження, для повноцінного життя та зайняття спортом їм необхідна додаткова підтримка, відповідний рівень грошової винагороди. Ці люди є взірцем для громадян України, нашою гордістю, які своїми досягненнями підтримують позитивний імідж держави у світі. Тим більше, що українські параолімпійці у 2016 році стали третіми у світі за кількістю завойованих медалей. Тому спортсмени-інваліди заслуговують на рівноцінну фінансову підтримку з боку держави, як і чемпіони та призери Олімпійських ігор.

Відповідно до ст. 15 Закону України «Про статус народного депутата України» прошу віднайти можливість та вирішити питання збільшення з 2016 року розміру винагороди спортсменам-інвалідам до розмірів винагород спортсменам України — чемпіонам і призерам Олімпійських ігор та провести відповідну доплату різниці у розмірах винагород.

Відповідь на депутатський запит:

відповідь Жданова на запит (1) відповідь Жданова на запит (2)