UA EN

Покажи щоденник Діду Морозу

700 відмінників взяли участь у соціальній акції «Покажи щоденник Діду Морозу», яку започаткували народний депутат України Станіслав Березкін та громадська організація «Спільна дія» для  школярів  Бобринецького, Новоукраїнського, Вільшанського, Компаніївського, Добровеличківського та Кіровоградського районів та міста Кіровограда.

За умовами акції, учні, які упродовж І півріччя навчалися на відмінно, повинні були до 8 січня 2014 року надіслати копію табеля на адресу громадської організації «Спільна дія».

«Ми навіть і не сподівалися, що на нашу акцію відгукнеться така кількість школярів, -зауважив народний депутат України Станіслав Березкін.  — Дуже вражені тим, що Кіровоградщина багата на талановитих дітей, які гарно вчаться, беруть участь в олімпіадах і конкурсах та прославляють нашу область на всю Україну. До речі, активніші відмінники живуть у Бобринецькому, Компаніївському та Добровеличківському районах. Мені запам’ятався лист від Грязнова Ростислава, учня 8-го класу школи села Ганнівки Новоукраїнського району Кіровоградської області.  Талановитий хлопець із сільської школи в минулому році взяв участь у 11 районних олімпіадах, у 8 із них виборов призові місця. Ростислав також став переможцем міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, — розповів народний депутат.

Цікаво, що на адресу організації надходили також листи і з інших областей України. Подарунки від Діда Мороза хотіли отримати й дорослі. Пенсіонер Юрій Іванович із Кіровограда, наприклад, написав, що має право на новорічне заохочення, бо  був відмінником і навчався в Бобринецькому районі.

Усі відмінники, які надіслали табелі про своє відмінне навчання, отримають від народного депутата України Станіслава Березкіна солодощі та цікаві книжки. Вже вручені подарунки відмінникам із Новоукраїнки та Добровеличківського району.

Народний депутат України Станіслав Березкін та громадська організація «Спільна дія», аби стимулювати дітей навчатися на відмінно, планують щороку проводити соціальну акцію «Покажи щоденник Діду Морозу».