Понад три тисячі першокласників Кіровоградського, Бобринецького, Компаніївського, Вільшанського, Новоукраїнського, Добровеличківського районів та частини міста Кіровограда отримали спеціальні набори першачків до Першого вересня від благодійного фонду Станіслава Березкіна «Добротвір».

Акція проводиться вже вп’яте, стала традиційною і очікуваною для дітей та їхніх батьків, бо сьогодні зібрати дитину до школи – це дороге задоволення.

У наборі першачка – новенький пенал, олівці, фломастери, набір для трудового навчання, зошити, альбом для малювання, пензлик, пластилін, фарби та інші необхідні речі.

Кожен першокласник, окрім набору, отримав ще й розклад уроків з вітанням від народного депутата Станіслава Березкіна:

«Першого вересня усі дороги ведуть до школи. Вам, першокласники, День знань запам’ятається першим дзвінком, першим вчителем і першим уроком. А батькам – хвилюванням та незабутньою щемливою атмосферою. Нехай ця шкільна осінь стане початком нових відкриттів, яскравих вражень і подій. Школярам – успішного навчального року, їх наставникам – педагогічних звершень, батькам – мудрості і терпіння. Усім вам бажаю міцного здоров’я, миру благополуччя і добра».