Сьогодні, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей на Хуторі Надія було гамірно не лише від щебету птахів – це місце наповнили музикою і сміхом понад півтисячі дітей. У святі взяли участь школярі Кропивницького району та діти, що потрапили у складні життєві ситуації. Найталановитіших і найуспішніших із них – переможців олімпіад і різних конкурсів – нагородили грамотами і подяками, путівками у табори відпочинку, а всі без винятку отримали солодощі від благодійного фонду Станіслава Березкіна “Добротвір”.

За словами голови Кіровоградської райдержадміністрації Алли Поліщук, найкращі діти варті найкращого відпочинку, саме тому їх і зібрали у цьому затишному місці.

“Дорогі друзі, найкращі діти Кропивницького району! Хай ваше літо буде таким красивим, як ця природа!” – зазначила Алла Поліщук під час виступу.

Разом із народним депутатом України Станіславом Березкіним вони вручили найвищу районну нагороду подружжю Плохових із села Клинці, які створили під своїми крилами справжню школу життя для дітей, які потрапили у складні життєві обставини.
Як зазначив Станіслав Березкін, найважливіше для дорослих – це зробити так, щоб діти були щасливі у сім’ї, у школі, були впевнені у майбутньому, будучи самі майбутнім нашої країни.

“Сьогодні перший день літа, а це значить, що настала пора відпочинку. Я бажаю, щоб ваші канікули були яскравими, цікавими, веселими. Пам’ятайте, що ви у нас найкращі, ми любимо вас і цінуємо. Я хочу, щоб ви навчалися в успішній Україні, росли, створювали сім’ї і розвивалися! Зі свого боку робитиму все, щоб створити комфортні умови для цього”, – зазначив він під час вітального слова.

Після нагородження для всіх учасників дійства відбувся концерт у виконанні юних артистів із різних сіл.
Десятирічний Назар Рибачок із села Овсяниківки (Івано-Благодатненський НВК) потішив глядачів виконанням пісні “Дівчино рибчино” – її він заспівав у супроводі бандури. Назарчик вже другий рік навчається грі на бандурі, відвідуючи музичну школу №2 у Кропивницькому. Разом із друзями грає в ансамблі “Чинана”. Каже, що любить виступати для різної публіки, публіка, яка зібралася цього дня на Хуторі Надія, не стала винятком.
Хлопці із Івано-Благодатного просто підкорили публіку виконанням «Коломийки» (ударні – Денис Пономаренко, електрогітара – Євген Бобко, тамбурин – Стас Бабіч, бас-гітара – Костя Суржик).

За матеріалами сайту Перша електронна