29 травня у рамках щорічної благодійної акції до Міжнародного дня захисту дітей, яку організовує благодійний фонд народного депутата України Станіслава Березкіна «Добротвір», творчий колектив кіровоградського обласного театру ляльок завітав до села Рівне (Новоукраїнський район) з інтерактивною виставою.

Подивитися її у місцевому будинку культури зібралося близько 200 маленьких жителів Рівного разом із вихователями, вчителями та батьками.
«Ви, діти, – найцінніше, що є у нашому дорослому житті. Від імені Станіслава Семеновича хочу привітати вас із прийдешнім святом і побажати міцного здоров’я, мирного неба та яскравих посмішок. Щоб ваші очі сяяли від щастя і збувалися найзаповітніші мрії», – звернулася до діток представниця «Добротвору» Наталія Брайченко.
Юні глядачі захоплено спостерігали за дійством на сцені та нагороджували акторів дружніми оплесками та щирим сміхом. Особливо сподобалося дітям самим брати участь у виставі: аби зіграти роль бджілки чи квітки підіймалося безліч маленьких рук.

Після закінчення спектаклю маленькі гості отримали солодкі подарунки від благодійного фонду «Добротвір» – сік і цукерки.

За матеріалами сайту Перша електронна