UA EN

До Дня знань першачки Кіровоградщини отримали у подарунок шкільне приладдя

Щирі привітання із Днем знань й подарункові набори від благодійного фонду Станіслава Березкіна «Добротвір» цього року отримали понад 2500 першокласників Кіровоградського, Компаніївського, Бобринецького, Новоукраїнського, Вільшанського і Добровеличківського районів.

Маленькі школярики одержали предмети канцелярії, необхідні для цікавого і розвиваючого навчання: пенали і зошити, олівці й фломастери, фарби і пластилін, альбоми і персональний розклад уроків з листом-привітанням від народного депутата.

«Дорогі друзі! Щиро вітаю вас з початком нового навчального року! Для першокласників учнівський шлях тільки розпочинається! Бажаю вам отримувати від шкільного життя якнайкращі емоції та найкорисніші знання! Нехай навчання дається легко, а мудрі наставники допомагають у досягненні високих результатів! Бажаю всім успіхів у навчанні, мирного неба над головою і впевненості у завтрашньому дні!», – йдеться у вітанні від Станіслава Березкіна.

Подарунки першачкам передав керівник благодійного фонду «Добротвір» Геннадій Солдецький.

«Таку акцію ми започаткували в 2013-му році й відтоді щороку вітаємо діток з їхнім першим кроком на цікавому й складному шкільному шляху.

Радіємо, що можемо допомогти їм зібратися до школи», – зазначив Г.Солдецький.

За матеріалами сайту Перша електронна