20 візків для людей з інвалідністю чи порушеннями роботи опорно-рухового апарату отримали два заклади Бобринецької громади від благодійного фонду Станіслава Березкіна «Добротвір».

10 візків передали районній лікарні, ще 10 – стаціонарному відділенню територіального центру соціального обслуговування Бобринецького району.

Головна медсестра ЦРЛ Алла Деморацька, дякуючи за подарунок, зазначила, що він нині дуже актуальний, адже візків закладу давно бракувало. Вона зауважила, що Станіслав Березкін таким чином дотримав свого слова – візки він пообіцяв, відвідуючи лікарню минулого тижня.

Крім цього вона подякувала народному депутату за те, що посприяв у вирішенні проблеми затримки зарплати працівникам ЦРЛ, яка склалася через сумнівні дії керівника місцевої ОТГ.

Директор територіального центру соціального обслуговування Людмила Олексієнко розповіла, що брак візків – одна із постійних проблем закладу, адже вони з часом зношуються, а запчастини до них дістати складно.

«Стаціонарне відділення центру створене для постійного проживання одиноких та непрацездатних людей, – пояснила пані Людмила. – Тож сюди потрапляють ті, хто опинився у складних життєвих обставинах, у яких, переважно, немає дітей. Із 24 мешканців відділення, до речі, лише троє можуть ходити. Тож велика подяка Станіславу Семеновичу за таку серйозну допомогу.

Як кажуть, спасибі Господу, що ще є такі люди, які відгукуються і допомагають. Тому що зараз придбати такий візок – для нас непідйомні гроші. За моєї пам’яті, а я працюю тут вже 12 років, такої кількості візків за один раз нам ще ніхто не дарував!», – наголосила директорка.

За матеріалами сайту Перша електронна