Сьогодні, 30 травня, кіровоградський обласний театр ляльок привіз до села Витязівка Бобринецького району виставу за мотивами української народної казки «Котик та Півник». Захід відбувся у рамках щорічної акції до Міжнародного дня дітей, яку започаткував благодійний фонд народного депутата України Станіслава Березкіна «Добротвір».

На святкове дійство на подвір’ї Витязівської школи зібралося близько 150 дітей з самої Витязівки та навколишніх сіл.
«Від імені Станіслава Березкіна хочу привітати вас зі святом дитинства та побажати у житті лише перемог, міцного здоров’я, безмежного щастя та мирного неба над головою», – звернулася до присутніх представниця фонду Тетяна Брайченко.

Як розповіла директорка школи Галина Подопригора, для більшості дітей сьогоднішня лялькова вистава стала першою у їхньому житті.
«Діти у захваті. По їхнім очам можна зрозуміти, що для них це справжнє свято. Ми дуже вдячні Станіславу Семеновичу за допомогу, яку він нам надає, а також, що допомагає нашим дітям не відставати від тих, які навчаються у місті.

Нашій школі потрібні великі кошти на розвиток і Станіслав Березкін – перший, хто підставляє плече у всіх питаннях. Дякуємо за допомогу у ремонті. Зараз ми готуємося до святкування 85-ї річниці школи, яку відзначатимемо 27 вересня. Ми хочемо, щоб діти вийшли на урочистості у гарному сценічному вбранні і завдяки підтримці народного депутата це стане можливим», – зазначила Галина Володимирівна.

Після закінчення вистави маленькі жителі Витязівки та навколишніх сіл отримали солодкі подарунки від благодійного фонду Станіслава Березкіна «Добротвір» – цукерки і сік.

За матеріалами сайту Перша електронна