UA EN

Запроваджуючи інклюзивну освіту, школи і садочки Новоукраїнки не були технічно підготовлені до роботи з особливими дітками. Наповнити спецкласи необхідним інвентарем допоміг благодійний фонд народного депутата Станіслава Березкіна «Добротвір».
«У різних закладах ми створили особливі сенсорні кімнати, де педагоги і практичні психологи проводять корекційні заняття. Усе обладнання розподілили між ними. Ми цінуємо і бережемо придбане «Добротвором» обладнання. Адже воно дійсно допомагає розвиватися діткам , які потребують додаткової уваги і особливих умов. Все це не було б можливим без допомоги «Добротвору»!», – розповіла методист Новоукраїнського відділу освіти Світлана Хівренко.

Завдяки фінансовій допомозі благодійного фонду Станіслава Березкіна для інклюзивних класів придбали таке сучасне розвиваюче обладнання, як стіл для пісочної анімації, пазл-боли, сенсорні кулі, балансири, обтяжені накладки для рук, масажні м’ячі, інтерактивні ігри, тактильні подушки, м’які тренажери та багато іншого.

За матеріалами сайту Перша електронна